Gaziantep Üniversitesi

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

English
 
ANA SAYFA
MORAL PARTİSİ
22 Kasım 2013 11:07:30
ISLAHİYE MESLEK YÜKSEKOKULU - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında, 2013 – 2014 akademik yılı bahar dönemi vize programından önce öğrencileri motive etmek amacıyla “Tanışma ve Moral Partisi” düzenlendi.

Tanışma ve Moral Partisine; İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdür v. Yrd. Doç. Dr. H.Ahmet DEVECİ, çok sayıda akademik ve idari personel ile öğrenci katıldı.

Partinin açılış konuşmasını yapan İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. H.Ahmet DEVECİ, sınav öncesinde öğrencilere moral kazandırmak ve sınava motive etmek amacıyla moral partisini düzenlediklerini belirtti.

Yrd. Doç. Dr. DEVECİ , İslahiye Meslek Yüksekokulu olarak birçok etkinliğe ev sahipliği yaptıklarını, öğrencilerin başarılarını yükseltmek ve onları geleceğe hazırlamak için çaba sarf ettiklerini belirterek, sınav maratonunda tüm öğrencilere başarı dileğinde bulundu. Yüksekokul Sekreteri Bilal ERDOĞAN’a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Moral ve Tanışma Partisini düzenleyen Düzenlenen partide öğrenciler toplu halde halay çekerek doyasıya eğlendiler. Gamze KARABAY isimli Yüksekokul öğrencisi “zaman zaman böyle güzel partilerle tüm arkadaşlarımızla bir araya geliyoruz, sınav öncesi çok iyi oldu, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Çay partisi kapsamında düzenlenen eğlence programına, İslahiye Meslek Yüksekokulunun Türk Halk Oyunları Ekibi farklı oyunlarıyla renk kattı. Parti, kokteyl ile sona erdi.

Resimler

Tasarım ~GAÜN Bilgi İşlem WebGrubu