Gaziantep Üniversitesi

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

English
 
ANA SAYFA
23 NİSAN VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI
18 Nisan 2014 13:43:50
ISLAHİYE MESLEK YÜKSEKOKULU - UZM. BİLAL ERDOĞAN


Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Akademik yılı Sportif faaliyetler kapsamında düzenlenen “Bölümlerarası Cumhuriyet Voleybol Turnuvası” başladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik Voleybol turnuvasında maçlar dostluk ve centilmenlik içerisinde geçiyor.

“Spor yap sağlıklı yaşa” prensibiyle yüksekokul öğrencilerinin spor yapmalarını teşvik etmek amacıyla yapılan Turnuva İslahiye MYO Voleybol Sahası’nda yapılıyor.

Düzenlenen Turnuvayı Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğ.Gör.İ.Halil KORKMAZ ile Yüksekokul Sekreteri Bilal ERDOĞAN koordinesi ve diğer Akademik personelin desteğiyle devam ediyor.

Öğrencilerin karma biçimde oluşturduğu 6 takımın katıldığı turnuvada 3 gruba ayrılan takımlar 1. tur maçlarını oynadıktan sonra grubunda kazanan takımlar finale yükselecek. Voleybol Turnuvasının ilk maçı Organik Tarım 1 ile İşletme Yönetimi 2 arasında yapıldı. Kıran kırana geçen maçta İşletme Yönetimi 3 seti alırken Organik Tarım ise 2 seti aldı. Turnuva kapsamında yapılan maçta öğrenciler, akademik ve idari personeller zevkli bir mücadele seyretti.

Yarı final ve final maçları da 21-22 Nisan 2014 tarihlerinde yapılacak.

Voleybol Turnuvası sonunda finale kalarak şampiyon olan takımlara Kupa ve çeşitli hediyeler verilecek.

Resimler

Tasarım ~GAÜN Bilgi İşlem WebGrubu