Gaziantep Üniversitesi

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

English
 
ANA SAYFA
SİGARASIZ YAŞAM PROTOKOLÜ İMZALANDI
05 Ocak 2017 13:31:22
ISLAHİYE MESLEK YÜKSEKOKULU - UZM. BİLAL ERDOĞAN

İslahiye Meslek Yüksekokulu ile İslahiye’de eğitim öğretim hizmeti veren Farabi Sağlık Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ile Karşılıklı Yardım ve İşbirliği Protokolü çerçevesinde Sigarasız Yaşam Projesi Protokolü imzaladı.
İslâhiye Meslek Yüksekokulu Toplantı salonunda gerçekleşen imza törenine Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç.Dr. H.Ahmet DEVECİ, Farabi Sağlık Mesleki Teknik Lisesi Müdürü Ahmet KURT, Müdür Yardımcısı İbrahim KARAHAN ile Yüksekokul Sekreteri Bilal ERDOĞAN katıldı.
Protokol çerçevesinde Sigarasız yaşam ile ilgili eğitim, Rehberlik, Materyal, Halkla ilişkiler ve iletişim konusunda taraflar destek vererek sigarasız yaşam konusunda insanları yaşamına destek verilecek.
Her yıl binlerce insanın sigara yüzünden hayatlarını kaybettiğini belirten Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç.Dr. H.Ahmet DEVECİ Farabi Sağlık Lisesi ile yapılan protokol çerçevesinde öğrencilere ve bölge insanlarına konferans, seminer ve panel düzenleyerek katkı sağlayacaklarını söyledi. Farabi Sağlık Lisesi Müdürü Ahmet KURT ise yapılan protokole katkı veren Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç.Dr. H.Ahmet DEVECİ’ye teşekkür etti.
Protokol çerçevesinde hazırlanan afişler asıldı. Protokol kapsamında öğrencilere ve halka yönelik eğitim çalışmaları yapılacak.

Resimler

Tasarım ~GAÜN Bilgi İşlem WebGrubu