CNN TÜRK ANADOLU’DA YARIN 2012 TOPLANTILARI

22 Mart 2012 / 14:30:34
ISLAHİYE MESLEK YÜKSEKOKULU - UZM. BİLAL ERDOĞAN

CNN Türk tarafından Gaziantep’de gerçekleştirilen Anadolu’da Yarın toplantılarına İslahiye Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanları ve Öğrencileri olarak katıldık.

14.03.2012 tarihinde CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Gençler Kariyerlerine Nasıl Hazırlanmalı” konulu panele; Vestel İK ve Eğitim Müdürü Ebru Sunal, BSH Türkiye İK Direktörü Işık Gürol, Renault İK ve Endüstri İlişkileri Direktörü Cenap Binici konuşmacı olarak katıldı.

Toplantının açılışında konuşan ve Üniversitelerin yüksek lise olmadığını söyleyen Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Yavuz Coşkun, üniversiteye gelen gençleri eğitim basamağının son evresi olan üniversitede hayata hazırlamak için çalıştıklarını söyledi.

Panelistler, Öğrencilere geleceklerini nasıl tasarlamaları gerektiği hususunda faydalı bilgiler verdiler.Panele katılan öğrenciler verilen bilgilerden çok istifade ettiklerini söyleyerek toplantıdan memnun ayrıldılar.

15.03.2012 tarihinde canlı yayınlarla sürdürülen ve Ekonomi Bakanı Zafer ÇAĞLAYAN, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma ŞAHİN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. M. Yavuz COŞKUN’un yanı sıra CNN Türk’ün ekran yüzlerinin de katıldıkları toplantılara MYO Öğretim Elemanları Öğ. Gör. İ.Halil KORKMAZ ile Zeliha YILDIRIM katıldılar.

Resimler