GÜBRETAŞ TESİSLERİNE TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİK

02 Nisan 2015 / 15:54:27
ISLAHİYE MESLEK YÜKSEKOKULU - UZM. BİLAL ERDOĞAN

İslahiye Meslek Yüksekokulu öğrencileri Sahadaki pratik bilgilerini pekiştirmek amacıyla gübre kullanımı ve laboratuar, paketleme ve lojistik konusunda düzenlenen teknik gezi çok faydalı oldu.

Teknik Gezide Gübretaş Bölge Satış Temsilcisi Ferdi VURAL’da öğrencilere refakat etti.

GÜBRETAŞ Gübre Fabrikaları İskenderun Bölge Müdürü Turhan KOÇ teknik gezi ile yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Tesislerimize bir Yüksekokulun ziyareti çok anlamlı. Öğrenciler böyle teknik gezilerle sahaya inerek pratiklerini geliştirmeleri takdire şayan. Yıllık yapılan Lojistik sevkiyatın 600. Ton civarında olduğunu ifade etti. Gübretaş İskenderun bölge müdürlüğü 160 çeşit sıvı toz ve katı gübre ürünlerini Türkiye’nin yaklaşık 35 İline sevk ettiklerini ifade ederek , Bundan sonraki aşamada da Üniverisete öğrencilerinin saha çalışmalarında da katkıda bulunacaklarını sözlerine ekledi.

Yüksekokul Müdürü Yard. Doç. Dr. H.Ahmet DEVECİ teknik gezinin çok yararlı olduğunu ve öğrencilerin teknik geziden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve zaman zaman öğrencilerimizle öğrendikleri bilgileri sahaya çıkarak uygulama imkanı olmasının başarıyı artıracağını dile getirdi. Gübretaş İskenderun Bölge Müdürü Turhan KOÇ ve ekibine teşekkür etti.

Teknik geziden sonra Gübretaş İskenderun Bölge Müdürlüğünce Sahilde öğrencilere yemek ikram edildi.

Resimler